Pablo Picasso

51735. Dáma v křesle

popis: Barevná litografie, 18x11 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:48:02

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč