Pablo Picasso - Dáma v křesle

Barevná litografie, 18x11 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

51735. Dáma v křesle
Dražba ukončena:28.10.2020 21:48:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč