Pablo Picasso - Don Quijote a Sancho Panza

Litografie, 43x34 cm. Signováno vlevo dole v tisku Picasso 10.8. 55. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

24197. Don Quijote a Sancho Panza
Dražba ukončena:14.11.2018 18:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč