Pablo Picasso - Dora Maarová

Bronz s dřevěným podstavcem, celková výška 60 cm. Výška bez podstavce 45 cm. Neznačeno.

Pozn.: Novodobý odlitek. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

52812. Dora Maarová
Dražba ukončena:25.11.2020 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč