Pablo Picasso - Erotická scéna

Litografie, 21x17 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Copyright by S.P.A.D.E.M. 1973.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

28172. Erotická scéna
Dražba ukončena:13.03.2019 18:43:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč