Pablo Picasso - Frederic Joliot - Curie

Litografie, 39x29 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, datováno 59, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

12147. Frederic Joliot - Curie
Dražba ukončena:29.06.2017 22:38:17
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 400 Kč