Pablo Picasso

12147. Frederic Joliot - Curie

popis: Litografie, 39x29 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, datováno 59, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:38:17

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč