Pablo Picasso - Guernica

Ocelorytina, 19x41 cm. Nesignováno. Rám,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

43678. Guernica
Dražba ukončena:29.04.2020 19:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč