Pablo Picasso - Hlava

Litografie, 16x15 cm. Nesignováno. Kolem r. 1955-56. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Razítko: Ze sbírek Otty Kočího. Nálepka s bibliografií.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

22174. Hlava
Dražba ukončena:20.09.2018 21:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč