Pablo Picasso - Hlava

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Litoofset, 42x34 cm. Limitovaná série 57/200. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Volný list. Vzadu copyright Fondation Pablo Picasso.

Pozn.: List mírně poškozen (srolován v tubě).

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

52326. Hlava
Dražba ukončena:11.11.2020 21:32:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč