Pablo Picasso

52326. Hlava

popis: Litoofset, 42x34 cm. Limitovaná série 57/200. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Volný list. Vzadu copyright Fondation Pablo Picasso.

Pozn.: List mírně poškozen (srolován v tubě).

pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:32:48

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč