Pablo Picasso - Hlava žena

Linořez, 21x15 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

31578. Hlava žena
Dražba ukončena:15.05.2019 19:40:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč