Pablo Picasso - Holubice míru

Litografie, 55x76 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso a vlevo dole tužkou Picasso. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

56018. Holubice míru
Dražba ukončena:24.02.2021 19:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč