Pablo Picasso

56018. Holubice míru

popis: Litografie, 55x76 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso a vlevo dole tužkou Picasso. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:13:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč