Pablo Picasso - Homme et femme, Opus 394

Litografie, 26x38 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

29897. Homme et femme, Opus 394
Dražba ukončena:28.03.2019 21:12:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 500 Kč