Pablo Picasso

52282. Homme et femme, Opus 394

popis: Litografie, 26x38 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 11.11.2020 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč