Pablo Picasso - Homme et femme, Opus 394

Litografie, 26x38 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

52282. Homme et femme, Opus 394
Dražba ukončena:11.11.2020 20:38:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč