Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Picasso. Datováno 17.5.58. Volný list.
Pozn.: V tisku věnování poslední manželce Jacquelině Roque.
Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.