Pablo Picasso - Jacqueline

Litografie, 30x24,5 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Datováno v tisku 17.5.58. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

37440. Jacqueline
Dražba ukončena:14.11.2019 20:32:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč