Pablo Picasso - Kůň v cirkusu

Litografie, 29x43 cm, signováno vpravo dole Picasso. Datováno 1937. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

52726. Kůň v cirkusu
Dražba ukončena:25.11.2020 19:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč