Pablo Picasso - La Femme au fauteuil

Litografie, 16x10 cm, signováno vpravo dole Picasso, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

10753. La Femme au fauteuil
Dražba ukončena:01.06.2017 19:24:50
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:7 500 Kč