Pablo Picasso - La Masque, opus 388B

Litografie, 30x24 cm. Signováno vpravo dole Picasso 4.2.1963. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

23896. La Masque, opus 388B
Dražba ukončena:01.11.2018 20:35:15
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč