Pablo Picasso - Le Repos du sculpteur  devant le petit torse

Litografie, 22x27 cm, signováno vpravo dole Picasso. Vodoznak. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

52763. Le Repos du sculpteur devant le petit torse
Dražba ukončena:25.11.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč