Pablo Picasso - Le Repos du sculpteur devant un a la drapérie

Litografie, 45x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

47495. Le Repos du sculpteur devant un a la drapérie
Dražba ukončena:30.07.2020 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč