Pablo Picasso - Le repos du sculpteur devant une bacchanale

Litografie, 21x27 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

66544. Le repos du sculpteur devant une bacchanale
Dražba ukončena:13.10.2021 21:22:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč