Pablo Picasso - Le Repos du sculpteur et le modéle

Litografie, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

44018. Le Repos du sculpteur et le modéle
Dražba ukončena:30.04.2020 21:54:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč