Pablo Picasso - Le Repos du sculpteur et le modéle

Litografie, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

48717. Le Repos du sculpteur et le modéle
Dražba ukončena:27.08.2020 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč