Pablo Picasso

48717. Le Repos du sculpteur et le modéle

popis: Litografie, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 27.08.2020 21:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč