Pablo Picasso - Le Repos du sculpteur I

Litografie, 22x27 cm. Slepotiskové razítko Plitt. Ruční papír. Signováno dole uprostřed Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

45081. Le Repos du sculpteur I
Dražba ukončena:27.05.2020 19:42:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč