Pablo Picasso

45081. Le Repos du sculpteur I

popis: Litografie, 22x27 cm. Slepotiskové razítko Plitt. Ruční papír. Signováno dole uprostřed Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:23:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč