Pablo Picasso - Les onze mille verges

2 ofsetové litografie z cyklu Les onze mille verges, 17x22 cm, volné listy. Signováno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

34732. Les onze mille verges
Dražba ukončena:19.09.2019 22:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč