Pablo Picasso

25413. Madame Troix - Femme Nue Couchée

popis: Litografie, 8x16 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč