Pablo Picasso - Malíř a jeho model

Litografie, 21x25 cm, signováno vlevo nahoře v tisku Picasso 19.4. 1963, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

13979. Malíř a jeho model
Dražba ukončena:15.11.2017 18:46:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč