Pablo Picasso

56742. Matador

popis: Litografie, 1/150, 25x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

zbývá: 19 dnů, 8 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 000 Kč