Pablo Picasso

45105. Modele et grande tete sculptée

popis: Litografie, 30x19 cm. Slepotiskové razítko Plitt. Ruční papír. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:47:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč