Pablo Picasso - Muž

Litografie, 32x25 cm. 21/250. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

34447. Muž
Dražba ukončena:18.09.2019 20:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč