Pablo Picasso - Profil de homme - Profile of a Man

Litografie, 12x9 cm. Signováno vlevo dole v tisku Picasso 31.3.38. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

37289. Profil de homme - Profile of a Man
Dražba ukončena:13.11.2019 21:23:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč