Pablo Picasso

39190. Scéne de cirque

popis: Litografie, 20x26 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:42:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 900 Kč