Pablo Picasso - Sculpteur et modéle admirant une tete sculp

Litografie, 29x18 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso. Slepotiskové razítko Plitt. ruční papír. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

42189. Sculpteur et modéle admirant une tete sculp
Dražba ukončena:25.03.2020 19:36:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 400 Kč