Pablo Picasso - Sculpteur et modele debout

Litografie, 36x27 cm. Slepotiskové razítko Plitt. Ruční papír. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

45433. Sculpteur et modele debout
Dražba ukončena:28.05.2020 21:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 000 Kč