Pablo Picasso - Sculpteur, modéle couce et sculpture

Litografie, 29x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

68732. Sculpteur, modéle couce et sculpture
Dražba ukončena:24.11.2021 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč