Pablo Picasso - Sculpteurs et deux tetes Sculptées

Litografie, 45x32 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

20630. Sculpteurs et deux tetes Sculptées
Dražba ukončena:31.05.2018 21:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč