Pablo Picasso - Skull and Book

Litografie, 42x53 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Pablo Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Collection Marina Picasso 1982. Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

25616. Skull and Book
Dražba ukončena:12.12.2018 18:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč