Pablo Picasso - The cubist figure 4.5.1964

Litografie, 25x15 cm. Číslo 387. Signováno vpravo dole barevnou tužkou Picasso. Rám. pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

36705. The cubist figure 4.5.1964
Dražba ukončena:31.10.2019 19:51:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:16 000 Kč