Pablo Picasso

46023. Kuřák - The Man smoking

popis: Litografie, 23x16 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Slepotiskové razítko Arches. Volný list. Ruční papír.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 10.06.2020 21:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč