Pablo Picasso - Tvář míru - Le Visage de la Paix XI.

Barevná litografie, 17x20 cm. Signováno vlevo dole pastelkou Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

51774. Tvář míru - Le Visage de la Paix XI.
Dražba ukončena:28.10.2020 22:31:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč