Pablo Picasso

46041. Vertumne poursuit Pomone de son amour

popis: Litografie, 13x10 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 10.06.2020 22:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč