Pablo Picasso - Vousatý muž

Litografie, 43x36 cm. 96/200. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Vydáno 2009/2010.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

37297. Vousatý muž
Dražba ukončena:13.11.2019 21:31:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč