Pablo Picasso - Žena

Litografie, 32x25 cm. 48/250. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

34439. Žena
Dražba ukončena:18.09.2019 20:37:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 000 Kč