Pablo Picasso - Girl with Ponytail in Profile (Red)

Litografie, 33x20 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

40113. Girl with Ponytail in Profile (Red)
Dražba ukončena:30.01.2020 21:04:38
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč