Olej na plátně, 80x60 cm, signováno dole uprostřed Fried, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 16. června 1893, Budapešť, Maďarsko Úmrtí: 6. března 1976, New York, New York, USA