Pál Fried - Dívčí půlakt

Olej na plátně, 80x60 cm, signováno dole uprostřed Fried, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 16. června 1893, Budapešť, Maďarsko
Úmrtí: 6. března 1976, New York, New York, USA

12340. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:20.09.2017 20:14:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč