Pál Fried - Mladá baletka

Olej na plátně. 80x60 cm. Signováno dole uprostřed Fried Pál. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 16. června 1893, Budapešť, Maďarsko
Úmrtí: 6. března 1976, New York, New York, USA

38845. Mladá baletka
Dražba ukončena:12.12.2019 19:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč