Paul Gauguin - Hail Mary

Litografie 143/150, 27x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku P. Gauguin. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Printed by DaP 1997.

300703. Hail Mary
Dražba ukončena:10.09.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč