Dřevoryt, 11x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Pozdější tisk.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: 1848 – 1903 Francouzský malíř postimpresionista
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci