Paul Gauguin - Le Sourire

Detail položky

Detail položky

Dřevoryt, 11x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Pozdější tisk.

Nejdelší strana: 33 cm

 

o autorovi: 1848 – 1903
Francouzský malíř postimpresionista

153489. Le Sourire
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci