Paul Gauguin - Soyez amoureuses, vous serez

Dřevoryt, 16x27 cm. Signováno vlevo uprostřed v tisku PG. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

28584. Soyez amoureuses, vous serez
Dražba ukončena:14.03.2019 21:21:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč