Paul Grabwinkler - Květiny v malovaném džbánku

Kombinovaná technika, 54x40 cm. Signováno vlevo dole Grabwinkler. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 – 1946
Rakouský impresionista.

58408. Květiny v malovaném džbánku
Dražba ukončena:28.04.2021 19:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč