Paul Grabwinkler - Kytice lučních květů

Olej na plátně, 85x102 cm, signováno vpravo dole P. Grabwinkler, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 – 1946
Rakouský impresionista.

15547. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:24.01.2018 21:52:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč